پیام مدیرعامل تاسیکو بمناسبت هفته دفاع مقدس
21 سپتامبر, 2020
نمایش همه

بازدید معاونین و مدیران تاسیکو و تاپیکو از چوکا

به گزارش روابط عمومی تاسیکو و در پی دستورات جمشیدی مدیرعامل هلدینگ سلولزی تامین و سیاست رصد مستمر شرکتهای زیر مجموعه گروه، به منظور ارتقا، رشد و بهبود کیفیت تولید و کمیت محصولات نهایی، پس از بازدید از شرکتهای لطیف و حریر و پروژه بیستون، این بار نوبت چوکا بود تا معاونین گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین به همراهی برخی از مدیران هلدینگ و نماینده تاپیکو در این شرکت حضور بهم رسانده و از نزدیک شاهد روند و مشکلات تولید در این مجموعه عظیم و با سابقه کشور باشند. در این بازدید خطوط تولید و مشخصا خط بسته بندی کود هوموس مورد بازدید قرار گرفت و در خصوص مشکلات پیش رو در امر تولید و فروش این محصول بحث و نتیجه گیری شد. از دیگر دستاوردهای این بازدید تصمیم گیری و تصویب استفاده از پتانسیل و ظرفیتهای شرکت چوب خزر کاسپین از دیگر شرکتهای هلدینگ به منظور راه اندازی خط تولید نئوپان واقع در اسالم بود. افتتاح و راه اندازی پکیج بویلر چوکا نیز از نکات مهم این بازدید بود.

ابرو فراخ معاون برنامه ریزی و توسعه هلدینگ نیز ضمن تاکید بر نظارت بیشتر و مستمر بر روی نقاط ضعف و قوت شرکتها و حمایت از شرکتها توسط تاسیکو گفت : با توجه به بازدید صورت گرفته از خط تولید خمیرسازی و مشکلات پیش رو در این خط مهم چوکا، پیشنهاد شد طرحی توجیهی در رابطه با اضافه نمودن دستگاه بلیچ تهیه و جهت تصمیم گیری در هیات مدیره به تاسیکو ارسال گردد.

در این بازدید که دو روز کاری به طول انجامید و طی آن قسمتهای مختلف شرکت چوب و کاغذ ایران (چوکا) مورد بازدید قرار گرفت، اسفندیاری نماینده تاپیکو، معاونین و مدیران تاسیکو را همراهی و گزارش مبسوطی از وضعیت این شرکت به هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تامین ( تاپیکو ) ارائه داد.

در ادامه روند این بازدید ها طی هفته های آتی از دو شرکت چوب خزر کاسپین و شرکت صنایع کاغذسازی کاوه نیز بازدید بعمل خواهد آمد.