پیام تسلیت روابط عمومی هلدینگ سلولزی به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی
28 آگوست, 2020
بازدید معاونین و مدیران تاسیکو و تاپیکو از چوکا
5 اکتبر, 2020
نمایش همه

پیام مدیرعامل تاسیکو بمناسبت هفته دفاع مقدس

۳۱ شهریور و آغاز هفته دفاع مقدس یادآور هشت سال ایستادگی و مقاومت ملت شریف ایران در برابر قدرتهایی است که با تمام قوا قصد تجاوز و تعدی به خاک پر گهر میهن عزیزمان را داشتند. این ۸ سال دفاع مقدس مردم ایران، نقطه عطفی در تاریخ پر افتخار میهن عزیزمان است، روزهایی که با رشادت‌ها و از خودگذشتگی های فرزندان عزیز این آب و خاک در لوای زعامت رهبر فقید و کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) همراه بود و یاد و خاطره آن در طول تاریخ جاودانه خواهد ماند.

شکی نیست که امروز بهره مندی و استفاده از میوه پر ثمر آزادی و امنیت و استقلال کشور مرهون خون پاک هزاران شهیدی است که جان خود را برای دفاع از آب و خاک و ناموس این وطن فدا کرده و از هرچه داشتند گذشتند تا ما امروز در این سرزمین آزادانه زندگی و حیات نماییم؛ لذا امروز بر تک تک ما واجب است که در راستای حفظ ارزش‌ها، آرمان ها و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و همچنین حفاظت و حراست از درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی کوشا و ساعی باشیم.

بنده نیز به نوبه خودم آغاز هفته دفاع مقدس را صمیمانه محضر یکایک شما بزرگواران صنعت سلولزی به ویژه جانبازان، ایثارگران، آزاده ها و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می‌نموده و سربلندی و عزت ایران اسلامی را در جامعه جهانی از خداوند متعال مسئلت دارم.

۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹

  محمد جمشیدی