جلسه مدیران بازرگانی شرکت های تابعه هلدینگ سلولزی
۲۷ بهمن, ۱۳۹۷
گزارش تصویری جلسات بررسی عملکرد نه ماهه و بودجه ۹۸ شرکت‏های تابعه هلدینگ سلولزی
۲۸ بهمن, ۱۳۹۷
نمایش همه

نشست شورای مدیران روابط عمومی شرکت‏های تابعه هلدینگ شستا با حضور دکتر رضوانی‏فر

نشست شورای مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه شستا در مورخه دهم بهمن ماه نود هفت با حضور دکتر محمد رضوانی فر مدیرعامل، روزبه کردونی مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در محل این شرکت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دکتر رضوانی فر در این نشست ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: هر سالگرد تولد فرصتی است برای تغییر و بهبود و اصولا به همین علت به انسان‏ها در سالگرد تولدشان تبریک گفته می‏شود. نوروز نیز از این جهت که تغییر فصل همراه با تغییر سال اتفاق می افتد، عید بزرگ ما ایرانیان است. جالب آنکه دعای نوروز هم مبتنی بر تغییر از حالی به حال بهتر است. «یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال».

حسن محمدی مشاور مدیرعامل و مدیرجدید روابط عمومی شستا نیز در این نشست، گفت:« ما در مجموعه روابط عمومی‏ها باید باور کنیم که شستا حق الناس است و بر همین اساس برای فعالیت‏های خود برنامه ریزی کنیم. در اداره روابط عمومی شستا تلاش خواهیم کرد با کمک شما عزیزان «شفافیت» و «پاسخگویی» را به عنوان شعارهای محوری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سرلوحه اقدامات خویش قراردهیم. ما وظیفه خود می دانیم با همدلی نگاه های منفی به شستا را از این مجموعه عظیم دور کنیم.»

محمدی در ادامه افزود: « امروز روابط عمومی های شستا باید پیشانی مقابله با تهدیدهایی نظیر تحریم ها باشند. ما روابط عمومی ها به عنوان خاکریز اول جنگ اقتصادی در یک مجموعه اقتصادی باید خطوط تبلیغات و جنگ رسانه ای طرف مقابل را شناسایی و متناسب با آن برنامه ریزی و حرکت کنیم.»

شایان ذکر است در این مراسم ضمن تقدیر از محمدعلی بنیادی مدیر سابق روابط عمومی شستا، حسن محمدی به عنوان مدیر جدید روابط عمومی به همکاران شرکت ها و هلدینگ های تابعه معرفی شد.