وبینار آینده پژوهی صنعت سلولزی در ایران – چالشها و فرصتهای پیش رو | تاسیکو

وبینار آینده پژوهی صنعت سلولزی در ایران – چالشها و فرصتهای پیش رو

با استقبال پرشور اساتید دانشگاه و حوزه صنعت سلولزی برگزار شد.

وبینار آینده پژوهی صنعت سلولزی در ایران – چالشها و فرصتهای پیش رو

به گزارش روابط عمومی تاسیکو، اولین وبینار تخصصی حوزه سلولزی در کشور با همکاری دانشگاه تهران برگزار شد. این وبینار که تحت عنوان چالشها و فرصتهای پیش رو و با محوریت تامین مواد اولیه – محیط زیست – مکان یابی و سرمایه گذاری های جدید بصورت مجازی برگزار گردید مورد استقبال ویژه اساتید دانشگاهی و مدیران صنعت سلولزی کشور قرار گرفت. خلا وجودی چنین نشستهای تخصصی و پیوند دانشگاه و صنعت باعث شد تا این وبینار که با همت بزرگترین هلدینگ سلولزی کشور برگزار شد مورد استقبال اساتیدی از دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، تربیت مدرس، شهید رجایی، دانشگاه زابل، دانشگاه پیام نور و دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان ، همچنین موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور قرار بگیرد.

ابرو فراخ مدیرعامل گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین ( تاسیکو ) نیز ضمن ابراز خرسندی در خصوص برگزاری چنین نشست تخصصی گفت: از ماه ها قبل و در راستای ارتباط موثر حوزه صنعت و دانشگاه برنامه ریزی های خوبی انجام دادیم که در نهایت با پیشنهاد این گروه صنعتی به دانشگاه تهران این نشست تشکیل و برگزار شد. وی در ادامه با تاکید بر ادامه چنین نشستهایی در آینده افزود: استقبال بسیار خوب اساتید دانشگاه و ارائه مقالات و دستاوردهای خود در این وبینار نشان داد که فضا برای چنین همکاری هایی بسیار مناسب بوده و پتانسیل کافی برای به اشتراک گذاری تجارب علمی دانشگاه با صاحبان صنایع در حوزه سلولزی بر قرار می باشد.

مدیرعامل هلدینگ سلولزی شستا در انتها تصریح کرد: بی شک ادامه این نشستها که منتج به برگزاری همایشهای کاربردی نیز خواهد شد، حلقه مفقوده صنعت و دانشگاه بوده که ثمره آن در قالب طرح های مستخرج در واحد تحقیق و توسعه برای تحقق اهداف سند چشم انداز 1404 گامی کاربردی و اساسی در صنعت سلولزی می باشد.

دیدگاه ها (0)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *